مجوزهای سایت

menuordersearch
kalasaz.com

به دلیل نوسانات قیمت لطفاٌ قبل از پرداخت تعرفه کالا حتما با 09368981860 تماس بگیرید.

مجوزهای سایت

 

امروزه همگام با رشد فناوری در کشورهای مختلف و با توجه به استقبال مردم در جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، روزانه بر تعداد فروشگاه های مجازی افزوده میشود ، اما از آنجا که خرید اینترنتی مقوله ای جدید و تازه کار است اعتماد مردم به این نوع خرید جلب نشده است.

و با توجه به اهمیت این موضوع و همچنین استقبال بالای مردم و فعالان در این عرصه و اهمیت جهانی شدن مدیران این کسب و کارها و مسئولین کشور سعی داشته اند به روشی رسمیت به این شاخه از کسب و کارها ببخشند.

و با ایجاد بستری مطمئن، امنیت را در حفظ سرمایه های مردم ایجاد نمایند. 

سایت اینماد از جمله مهمترین سایت هایی می باشد، که به سایت های در حال راه اندازی اعتبار می بخشد. به این صورت که کسب و کارهای درحال شروع باید در ابتدا از طریق این سایت مجوزها و مدارک های خود را بارگذاری کنند. سایت اینماد بعد از بررسی این مدارک و بعد از احراز هویت این اطلاعات به سایت مورد نظر یک نماد که در تصاویر بالای این صفحه قابل مشاهده می باشد . اهدا میکند. کاربران قبل از پرداخت هرگونه هزینه یا ارسال اطلاعاتی ، باید اطمینان حاصل کنند که سایت دارای اینماد بوده و صحت آن را با کلیک روی نماد اینماد هرسایت بررسی کنند. در صورتی که بروی آیکن اینماد هر سایت که دارای مجوز از اینماد می باشد کلیک شود سایت اینماد باز شده و کاربر می تواند مجوزها و آدرس دفتر و همه اطلاعات مهم را بررسی کند و با اطمینان خاطر فعالیت خود را در سایت مورد نظر انجام دهد.

نماد اعتماد الکترونیکی در واقع یک اعتبار یا علامت است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت ، معدن و تجارت ایران می باشد به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به کسب و کارهای در بستر اینترنت داده میشود.

هر سایت یا فروشگاه مجازی ای که دارای نماد اعتماد است به طور قطعی دارای مشتریان بیشتری است چون با وجود این نماد کاربران به آسانی می توانند به آن فروشگاه اعتماد کنند. به این ترتیب جداقل این طرز فکر وجود دار که روند فعالیت این وب سایت و مالکین آن یک بار توسط سازمان های رسمی مورد بررسی قرار گرفته است و اگر قرار به انجام یک حرکت خلاف وجود داشته باشد، کار برای پیگیری های رسمی براحتی قابل انجام خواهد بود.

روند انجام کار در بستر اینترنت در ایران نسبت به سال های قبل تفاوت بسیاری کرده است. و در حال حاضر تعداد افرادی که در این بستر بصورت جدی در حال فعالیت هستن بسیار بیشتر از گذشته شده است. و مردم هم تمایل بیشتری پیدا کرده اند که بسیاری از کارهای خود را دراین بستر و بصورت آنلاین انجام دهند و در کوچه و خیابان ها سرگردان نشوند.

همچنین برای داشتن درگاه پرداخت به پرداخت ملت هم باید اطلاعات و مجوزهای صاحب امتیاز سایت احراز هویت شود تا درگاه پرداخت فعال شود.

شما کاربران سایت کالاساز می توانید با کلیک روی لینک زیر وارد سایت اینماد شده و از اعتبار سایت کلاساز اطمینان حاصل کنید.

 

https://trustseal.enamad.ir/?id=165374&Code=R6skKo5f0tQqVQobxctC

برند هاردستون
برند بوش
برند دسینی
دوو
 برند فیلیپس
 برند اسنوا
 برند بکو
 برند پارس خزر
 برند سامسونگ
 برند ال جی
 برند ایکس ویژن
 برند پارس خزر
 برند پاناسونیک
 برند آکواجوی
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر


راه های های تماس : 09368981860
ایمیل: info@kalasaz.com